خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
pishrro
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۳۹:۳۰

سايت منتو بااعتبارترين كانون معرفي سفرهاي به صرفه ي اقتصادي با رويكردي كاملاحرفه اي در اختيار كاربران كشور قرار گرفته است.
در وب سايت منتو  همه قصد مديرعاملان وكارمندان اين موضوع مي باشد كه بگرديم و برترين و كم قيمت ترين آپشن هاي مسافرت را براي شما دوستان مهياكنيم.
آپشن هايي مانند تورهاي بيرون كشوري , سفرهاي داخل كشور , تيكت هاي پروازهاي هوايي و زميني, محل هاي تاريخي و گردشگري و ...
شركت ما جست وجومي كند خدمات دهندگان اين دسته از خدمات گردشگري كه كم ترين هزينه ها را دارامي باشند براي شما دوستان بيابيم و در سايت قرارمي دهيم.
با اين اميد كه اگر زماني آهنگ يك مسافرت خارجي يا درون كشوري يا يك گشت شهري داشتيد بدانيد اين وب سايت منتو است كه تنها با يك مراجعه هزينه هاي زيادي در سفر شما هم وطنان صرفه جويي مي شود.
علاوه بر اين به شما هم وطنان ياري مي رساند دفعات سفرها و خوش گذراني هاي شما دوستان بيشترشود. و هميشه روحيه ي بهتري داشته باشيد.
پس شايد مي شود اين طورگفت كه به طورغيرمستقيم سايت منتو  حال شما عزيزان را بهتر ميكند.
در زير توضيحي در مورد گردشگري ارائه مي دهيم.


با دقت در سفرنامه‌هايي كه به جاي مانده به اين نتيجه مي‌رسيم كه آنچه از قرن نهم تا قرن چهاردهم ميلادي وجود دارد، سياحت مسلمانان است به كشورهاي خاورميانه و خاور دور، مانند: ژاپن و آفريقا و اروپا. جهانگردان مسلمان گزارش سفر خويش را در كتابهاي جغرافيائي و يا در تحقيقات تاريخي و عقيدتي ارائه داده‌اند؛ و در اين دوران خبري از رفت‌وآمد سياحان اروپايي و مردمان غرب مسيحي نيست؛ و گويا آنان هيچ گونه‌اي علاقه‌اي به گردشگري نداشته‌اند. گاه گاهي به يك جهانگرد و تاجر يهودي غربي در بلاد شرق برمي‌خوريم. از قرن پانزدهم به بعد، به ويژه در قرن هفدهم مي‌بينيم كه جريان گردشگري به طور دقيق به عكس جريان يافته است. جهانگردان مهم را غربيان تشكيل مي‌دهند كه به سرزمينهاي شرق روي آورده و گزارشهاي گوناگوني از آداب، ميراث فرهنگي، شيوه‌هاي حكومتي، اجناس و محصولات شهرهاي اسلامي داده‌اند و خبري از جهانگردان مسلمان نيست و يا اگر رحله هائي وجود دارد، در محدوده سفر حج و از منطقه‌اي اسلامي به منطقه‌اي ديگر است.


براي كسب اطلاعات بشتر به سايت منتو مراجعه كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۴۷:۱۰

● چه كساني به بهينه سازي سايت احتياج دارند ؟

هر كه به طرف تجارت و بازرگاني پيش ميرود ، بايد خود را براي موتورهايسايتهاي جستجوگر بهينه سازي كند.

 هدف اصلي يك وب سايت موردتوجه كاربران اينترنتي ميباشد و تحقيقات مشخص كرده است كه پهنه بزرگي از استفاده كنندگان

اينترنت وب سايت ها را در سايت هاي جستجوگر يافته اند اگر company شما نظر به ساختن يك وب سايت جديد و يا به روز كردن قبلي خود را دارد بايد در نظر داشته باشيد كه براي پيشرفت بايد سئو را در انتخاب اول قرار دهيد به خاطر داشته باشيد كه seo شما

را به مسابقه بزرگ مي برد و شما را در بازار معرفي ميكند. 

  به چه دليل شما به يك تارنماي ايرنترنتي نيازمنديد ه

به چه دليل شما به يك سايت احتياج داريد

اين مقاله توسط مركز طراحي سايت ايفانت آماده گرديده است. شما ميتوانيد طراحي سايت ارزان خود و بهينه سازي سايت خود را به ما بسپاريد.

1- داخل شدن در قرن 21 :

همانطور كه اطلاع داريد قرن 21 قرن اطلاعات و كامينيكيشن نام گذاشته شده و دوره جديد و بزرگي با نام |جهان|دنياي} مجازي در عمق اين قرن در حال تشكيل و توسعه است ، دنيايي كه در آن انسان با بهرگيري از تازه ترين علوم و حركت در محدوده هاي دانش مدرن ، بسياري از محدوديت هاي زماني و مكاني را مرتفع ساخته تا با كمك از آن قادر باشد بر زمان و مكان حكمراني كند. براي حاضر بودن در اين دنياي عظيم و پرظرفيت محتاج يك مشخصه مي باشيد. و تارنماي ايرنترنتي  شما تنها مشخصه  ورود شما در اين جهان  پر رمز و راز است.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۳۳:۰۰

انتخاب  تور لحظه آخري روسيه, باانگيزه ي تماشاي شهرهاي شيك سنت پترزبورگ و مسكو و سواحل ديدني اين مناطق توانايي اين را دارد كه  نتخاب خوبي باشد.اما مي بايست اين نكته  را توجه كرد كه سرزمين روسيه به دليل نزديكي به قطب شمال داراي جوي بادماي پايين است كه اين داستان براي خيلي ها خوشايند نمي باشد.

پيشينه

تاريخ روسيه به قرن چهاردهم ميلادي بازمي‌گردد كه قلمرو پادشاهي تجاري مسكو به عنوان بازيگر اصلي در بين چندين منطقه كوچكتر مشابه مطرح شد. ايوان چهارم، معروف به ايوان مخوف، نخستين حاكم مسكو بود كه خود را تزار ناميد. در سده هفدهم رومانف به حكومت روسيه دست يافتند و تا سيصد سال بعد بر اين كشور حكومت كردند. پتر كبير و كاترين كبير از معروف‌ترين اين پادشاهان بودند كه اصلاحات زيادي را در جهت مدرنيزاسيون اين كشور به انجام رساندند.

در اوايل قرن بيستم، نارضايتي‌هاي عميق در ميان بخش‌هاي مختلف جامعه روسيه به اعتراضات گسترده‌اي در اين كشور انجاميد. در شرايطي كه حاكمان كشور نسبت به درد و رنج توده‌هاي مردم بي تفاوت به نطر مي‌رسيدند، جريان‌هاي سياسي راديكال در كشور قوت گرفتند. واقعه معروف به دوشنبه خونين در سال ۱۹۰۵، شكست از ژاپن در جنگ ۱۹۰۵ و شكست‌هاي اين كشور در جنگ جهاني اول به اين نارضايتي‌ها دامن زد. در سال ۱۹۱۷ انقلابي به رهبري حزب بلشويك، كه در سال ۱۹۰۳ به رهبري لنين و تحت تأثير آموزه‌هاي كارل ماركس تشكيل شده بود، به حكومت پادشاهي در اين كشور پايان بخشيد.

اوايل حكومت لنين با جنگ داخلي عليه حاميان سلطنت همراه بود و پس از مدتي رقابت براي جانشيني لنين شدت گرفت. وي در سال ۱۹۲۴ درگذشت و استالين در سال ۱۹۲۹ به رهبري بلامنازع حزب كمونيست شوروي دست يافت. سياستهاي استالين به صنعتي‌سازي سريع كشور انجاميد اما حكومت او با حجم غيرمنتظره‌اي از پاكسازي‌هاي سياسي، تبعيدهاي دسته‌جمعي و حبس و زندان همراه بود. در ژوئن ۱۹۴۱ آلمان به شوروي يورش برد و جنگي چهارساله درگرفت كه ۲۷ ميليون شهروند شوروي در آن جان باختند. روسيه در جنگ جهاني دوم پيروز شد و كنترل سياسي بيشتر قلمرو اروپاي شرقي و مركزي را براي خود تضمين كرد. استالين تا زمان مرگش در سال ۱۹۵۳ در قدرت باقي‌ماند. در اين دوران حزب كمونيست با استفاده از دستگاه امنيتي عظيم خود بر تمام جنبه‌هاي زندگي حيات اجتماعي جامعه تسلط يافت و شوروي با پرداخت بهايي گزاف از حيات انسان‌ها به يك ابرقدرت صنعتي و نظامي تبديل شد.

خروشچف جانشين استالين تلاش كرد تا جنبه‌هاي بي‌رحمانه حكومت استالين را افشا كرده و در عين حال بخش‌هاي كليدي حكومت كمونيستي را حفظ كند. وي سانسور را در جامعه كاهش داده و سياست خارجي همزيستي مسالمت‌آميز با غرب را در پيش گرفت اما با سركوب قيام سال ۱۹۵۶ مجارستان سلطه شوروي بر دولت‌هاي دست‌نشانده اين كشور ادامه يافت. با اين حال دستگاه حزبي اعتماد خود را به وي از دست داده و اعتبار خروشچف در پي نحوه مواجهه او با بحران موشكي ۱۹۶۲ كوبا كاهش يافت. خروشچف در سال ۱۹۶۴ در يك كودتاي حزبي ساقط شد. در دوران برژنف جانشين خروشچف، شرايط زندگي براي توده‌هاي مردم قابل پيش‌بيني تر و مناسب‌تر شد اما سركوب سياسي ادامه يافت. با اين حال با توجه به كاهش رشد اقتصادي و سربرآوردن مشكلات اجتماعي دوران برژنف به «عصر ركود» معروف شد. از سال ۱۹۷۹ شوروي در جنگي طولاني و خونبار در افغانستان درگير شد. يك نسل كامل قرباني جنگ شوروي در افغانستان شدند

اميدواريم كه تور روسيه به شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۷:۳۹:۵۴

موقع ساخت وب سايت به كارگيري از زبان پي اچي پي بهينه تر است يا اي اس پي ؟

اين دو زبان برنامه نويسي تحت وب ، رايج ترين |زبان ها|كدها} براي ساخت وب سايت هاي پويا هستند . از نظر كارايي ميتوان گفت كه هر دو يك كارايي دارد و فرق آنها در نوع نوشتن كدهاي آنها ميباشد. بسياري از افراد كه اطلاع زيادي از نحوه عملكرد اين دو زبان برنامه نويسي ندارند به دنبال گرفتن پاسخي براي اين مسئله ميباشند كه كداميك از اين برنامه نويسي ها بهتر ميباشد . در واقع اين مسئله گاها موجب ميشود كه بحث ها و اختلاف نظرهايي ميان طراحان به وجود بيايد.

به اين دليل كه اكثر طراحان وب سايت تنها به يكي از اين دو زبان تسلط دارند به سرعت در جواب با چنين مسئله اي اقدام به دفاع از زباني ميكنند كه خود بر آن توانا ميباشند.

بعضي از بازديدكنندگان براي سفارش ساخت برنامه اندرويد و يا اين مسئله كه ظاهر يك وب سايت مهم تر است يا محتوا ؟ نيز دچار اختلاف نظر ميبانشد ، و يا حتي در رابطه با اهميت كم حجم كردن سايز و حجم تصاوير در طراحي سايت و يا اهميت بيشتر به كيفيت تصوير نيز ممكن است دچار اختلاف سليقه باشند ، اما بيشترين سوال از ما در اين زمينه  تفاوت بهينه سازي سايت در ميان اي اس پي و يا پي اچ پي ميباشد كه در بخش بعدي توضيح خواهيم داد.

منبع : براي طراحي سايت استفاده از زبان برنامه نويسي php بهتر است يا asp ؟

كد نويسي سامانه responsive براي تلفن هاي همراه بخش چهارم

ساخت سايت ريسپانسيو موجب ميشود همه بازديدكنندگان از نحوه نمايش اطلاعات راضي بوده و اين مورد يك استراتژي مهم در بازاريابي اينترنتي ميباشد. يكي از جاذبه هاي زيباي طراحي سايت واكنش گرا اين است كه يك وب سايت واكنش گرا مي تواند سايت را براي يك بازديدكننده با بهترين امكانات و يا يك بازديدكننده با امكاناتي كاملا ساده كه هر يك از دستگاه هايي با صفحه نمايش هاي متفاوت استفاده ميكنند ، به يك صورت نمايش دهد.

غير ممكن است كه اين مسئله در رتبه هاي وب سايت شما در ميان موتورهاي جستجو بي تاثير باشد زيرا در اين شرايط شما شرايطي مهيا كرده ايد كه كاربران از هر راهي وارد وب سايت شما شدند نسبت به يكديگر فرقي نداشته و در واقع تمام كاربران داراي شرايطي يكسان باشند . ساخت سايت ريسپانسيو به نوعي براي سايت هاي خاص ميباشد.

منبع: استفاده از طراحي سايت واكنش گرا براي تلفن هاي همراه

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۵۷:۰۲

تور لحظه آخري ارمنستان از جمله تور هاي مي باشد كه طلب كنندگان كثيري حاوي مي باشد.دولت ارمنستان نيز موفق شده مي باشد.

موزه‌هاي ايروان

موزه‌هاي ايروان معمولا از ساعت ۹ يا ۱۰ صبح تا ۵ يا ۶ عصر باز هستند. اگر به طور اتفاقي در فصل ارديبهشت به ايروان سفر كرديد، مي‌توانيد در شب‌موزه حضور داشته باشيد. شب‌موزه مراسمي جالب براي تمام ايرواني‌ها، آمريكايي‌ها و توريست‌هاست. در شب‌موزه تمام موزه‌ها تا نيمه‌ي شب باز هستند و لازم نيست بابت بازديد هيچ پولي پرداخت كنيد.

 دخانيات مصرف دخانيات در اماكن عمومي به كلي ممنوع است اما ارمنستان يكي از بالاترين نرخ هاي استفاده از دخانيات در اروپا را دارد. در كافه‌هاي سرباز اگر زير سيگاري ديديد، مي‌توانيد سيگار بكشيد.سلامت در ارمنستانارمني‌ها مردم مهمان‌نوازي هستند و ممكن است آنقدر غذا جلوي شما بگذارند كه چندساعتي مشغول خوردن شويد. بهتر است حد خوردن را رعايت كنيد وگرنه دچار دل درد و بيماري‌هاي پرخوري مي‌شويد. غذاها و آب اين كشور سلامت و كيفيت بسيار خوبي دارند و از اين نظر مشكلي نخواهيد داشت.

براي خيلي از مسافران، ايروان شهري بهشتي است چون تمام نقاط آن را فروشگاه‌هاي مختلف و مناسب براي بودجه‌ي شما پر كرده است. بازديدكننده‎ها مي‌توانند از فروشگاه‌ها و بوتيك‌هاي بزرگ، اجناس گران‌قيمت و اصل خريداري كنند و هم مي‌توانند از محصولات ايرواني جالب و ارزان‌قيمت ديدن كنند. هيچ مسافري ايروان را بدون ديدن Vernisغير مجاز مي باشدe ترك نمي‌كند. اين فروشگاه در روز‌هاي تعطيل هم باز است و سوغاتي‌هاي سنتي ايرواني، جواهرات، غذا، وسايل الكترونيكي و حتي حيوان خانگي مي‌فروشند.

سوغاتي هاي سنتي اين كشور محدود به فرش، صنايع دستي و يادگاري‌هاي دوره شوروي مي‌شود.

اميدواريم كه تور ارمنستان به شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۳:۱۰

تور چينو مسافرت به اين كشور در طول چند دهه قبل بسيار گسترش يافته است. كشور چين را به مثال يكي از داغترين بازار هاي گردشگري مي شناسند.سرزمين چين از ديد توريست و بازديد كننده در رده سوم جهاني قرار دارد.تعداد افرادي كه در سال 2010 از چين بازديد كرده اند در حدود 56 ميليون نفر بوده است.با توجه به آمار هاي اعلام شده احتمال تبديل شدن چين به بزرگترين كشور توريستي دنيا در سال 2020 وجود دارد.

قبل از سفر به چين بايد بداند :

1- حتما 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشيد.

2- باري را كه ميخواهيد داخل جعبه هواپيما بگذاريد بيشتر از 30 كيلوگرم نباشد كه اضافه بار متحمل شويد. البته باز هم در اين مورد بپرسيد كه تا چند كيلو مجاز هستيد .

3- از حمل كردن اشياي تيز مثل تيغ و قيچي خودداري كنيد.

4- مدارك و پولي را كه داريد حتما در يك كيف دستي همراه خودتان نگه داريد .

5- پولهايتان را در چند جا تقسيم كنيد .

6- در داخل فرودگاه با مامورين و بازرسان به ملايمت برخورد كنيد .

 سفر به چين
نكاتي مهم در فرودگاه چين :1- با مامورين و بازرسان در فرودگاه چين به نرمي و ملايمت برخورد كنيد .2- اصل مداركتان را پيش خودتان نگه داريد.3- قبل از خروج از فرودگاه، مهر ايمگرشن چين در پاسپورتتان را چك كنيد ، يا همان ويزاي 3 ماهه را .4- به هيچ كدام از مامورين فرودگاه پول ندهيد .

اميدواريم كه تور ارزان چين به شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۵۹:۵۰

تور ارزان چينو گردشگري در اين كشور در طول چند دهه قبل بسيار گسترش يافته مي باشد. سرزمين چين را به مثال ازجمله از پررونق ترين بازار هاي گردشگري مي دانند.سرزمين چين از ديد گردشگر و مسافر در جايگاه سوم جهاني قرار دارد.تعداد افرادي كه در سال 2010 از چين بازديد كرده اند در حدود 56 ميليون نفر بوده است.با توجه به آمار هاي اعلام شده احتمال تبديل شدن چين به بزرگترين كشور توريستي دنيا در سال 2020 وجود دارد.

چين با نام رسمي جمهوري خلق چين، كشوري است كه در شرق قاره آسيا واقع شده است.كشور چين كه پرجمعيت‌ترين كشور دنيا با بيش از ۱,۶ ميليارد نفر سكنه‌است، توسط حزب كمونيست چين در قالب نظام تك‌حزبي اداره مي‌شود. اين حزب بر ۲۲ استان، ۵ منطقهٔ خودمختار، ۴ شهر با مديريت مستقيم (پكن، تيانجين، شانگهاي و چونگ‌كينگ) و ۲ منطقهٔ اداري ويژهٔ بسيار خودمختارِ هنگ كنگ و ماكائو حكومت مي‌كند. پايتخت كشور چين، پكن است. از نظر وسعت سومين يا چهارمين كشوردنياست

و از نظر وسعت خاكي دومين كشور بزرگ دنيا بدون احتساب آب هاي داخلي است.چين داراي چشم اندازهاي طبيعي متنوعي است كه از استپ‌هاي جنگلي و بيابان‌هايي چون گبي و تكله‌مكان در ناحيهٔ خشك شمالي نزديك به مغولستان و سيبري روسيه گرفته تا جنگل‌هاي گرمسيري در سرزمين‌هاي مرطوب جنوبي نزديك به ويتنام، لائوس و برمه را در برمي گيرد. مناطق غربي چين ناهموار است و مرز طبيعي چين را با هند ، رشته كوه هاي هيماليا و تيان شان ترسيم مي كنند.زبان رايج مردم چين ، چيني است و واحد پولي آن يوآن مي باشد. شهرهاي مهم چين عبارتند از : پكن ، شانگهاي ، گوانجو و هنگ كتگ.كشور چين
بهترين زمان براي سفر به چين :كشور چين همواره يكي از محبوب ترين مقاصد گردشگري بوده كه در تمام ماه هاي سال گردشگران زيادي به آن سفر مي كنند. اما سه هفته ي طلايي در چين وجود دارد كه آئين ها و مناسبت هاي خاص آن هفته ها از جمله جاذبه هاي گردشگري چين محسوب مي شود. اين هفته ها عبارتند از : تعطيلات روز مي ، تعطيلات روز ملي چين و تعطيلات جشنواره بهاره.  دو هفته ي آخر اكتبر نيز كه نمايشگاه تجارت جهاني در گوانجو برگزار مي گردد يكي ديگر از زمان هاي پر طرفدار براي سفر به چين است و تعداد زيادي تجار و صاحبان كسب و كار در اين بازه زماني به گوانجو سفر مي كنند.

اميدواريم كه تور چين به شما خوش بگذرد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :pishrro
تاريخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۶:۰۷

ارتباط يوزر فرندلي بودن سايت در بازاريابي اينترنتي بخش دوم
اين مقاله توسط وب سايت طراحي وب سايت ارزان توليد گرديده است.

دسته بندي هاي كامل و دقيق
اگر در سايت خود از دسته بندي هاي موضوعي صحيح استفاده نكنيد ، هيچ بازديد كننده اي نميتواند به سادگي كالا يا خدمات مورد نظر خود را در سايت شما بيابد. به عنوان مثال فرض كنيد كه شما داراي يك فروشگاه اينترنتي براي فروش تلفن همراه هستيد ، كابرپسندي در اين مثال يعني اينكه منوهاي شما بر اساس برند ( مثلا سوني ، سامسونگ و ... ) در اختيار بازديدكننده قرار بگيرد ، سپس هر مارك زير دسته بندي هاي مختلفي داشته باشد كه بر اساس مدل هاي مختلف توليد شده توسط اين برند ميباشد مثلا شركت سامسونگ ميتواند شامل زير منويي مثل گلكسي باشد كه خود گلكسي ميتواند داراي زير منوهايي مانند سري اس و سري نوت باشد و الي آخر ...

قرار دادن نقشه سايت
گذاشتن نقشه وب سايت در اختيار بازديدكنندگان در افزايش كارايي سايت شما بسيار موثر است. جدا از اين مسئله كه قرار دادن نقشه پايگاه در اختيار بازديد كنندگان باعث ميشود بازديدكننده با شماي كلي سايت شما آشنا شود.


اين مقاله بدست وبسايت سئو و طراحي ست اداري تهيه گرديده است.

ارتباط يوزر فرندلي بودن وب سايت در بازاريابي اينترنتي پارت اول
اثر يوزر فرندلي بودن وب سايت در بازاريابي اينترنتي پارت اول

بازاريابي اينترنتي موفق مستلزم داشتن طراحي سايت بهينه براي موتورهاي جستجو و همچنين كاربرپسندي براي مخاطبين است. در واقع سايت شما بستر لازم براي داشتن بازاريابي آنلاين موفق را فراهم مينمايد . بسياري از مديران فكر ميكنند با رعايت قواعد بازاريابي آنلاين به صورت كامل ، ميتوانند به اهداف خود دستيابند درحالي كه بازاريابي اينترنتي به تنهايي هرگز قادر به افزايش فروش شما نخواهد بود . بازاريابي درست و اصولي ميتواند كاربران را به وب سايت شما بياورد اما اين مسئله به معني خريد از شما نخواهد بود ، براي بالابردن فروش از طريق فروش آنلاين به دو مسئله مهم و اساسي احتياج داريد ، ابتدا داشتن يك سايت يوزر فرندلي كه توانايي تبديل بازديدكننده به مشتري را دارا باشد ، دوم فروش آنلاين صحيح و حرفه اي

اولين مسئله مهم و تاثيرگذار در مسئله بازاريابي اينترنتي ، يوزرفرندلي وب سايت ، ساخت پايگاه به صورت ساده و با پيچيدگي كم ميباشد. اين سادگي و عدم پيچيده بودن وب سايت هيچ تداخلي با زيبايي ظاهري وب سايت نداشته و منظور از يوزرفرندلي ، وجود نظم و ترتيب در پايگاه شما ميباشد.

منبع : تاثير كاربرپسندي سايت در بازاريابي اينترنتي

مدل هاي تشكيل محتواي نو پارت 3

استفاده كردن از دوربين و عكاسي آنلاين
با يك موبايل ساده به آساني مي توانيد محتواي منحصر فردي براي سايت خود توليد كنيد مثلا اگر در زمينه آرايشگري و گريم كار مي كنيد مي توانيد از مدل هاي مختلف با كسب اجازه عكس گرفته و در سايت خود منتشر كنيد ، اين دوربين را بايد همه جا با خود همراه داشته باشيد و عكس هاي مختلفي در روز تهيه كنيد. همچنين استفاده از عكس هاي خودتان باعث ميشود طراحي سايت ارزان تري داشته باشيد زيرا استفاده كردن از تصاوير خود علاوه بر اينكه به به بهينه سازي سايت كمك فراواني ميكند ، باعث ميشود هزينه طراحي نيز كاهش پيدا نمايد زيرا ديگر نيازي به طراحي تصاوير اختصاصي نخواهيد داشت.

تهيه كتابچه الكترونيكي
ميتوانيد با ساخت يك كتابچه pde قدرتمند ، مخاطبان زيادي را به سايت خود سرازير نماييد زيرا كاربران همواره به دنبال كسب اطلاعات جديد هستند . اگر توانايي ساخت يك كتاب جديد را نداريد مي توانيد با مطالعه چند كتاب خلاصه اي از آن ها تهيه كنيد و به صورت يك فايل پي دي اف  در بياوريد ، به ياد داشته باشيد كه ذكر منبع اصلي اين كتاب ها كاربران را به سايت شما بسيار خوشبين مي نمايد .

توليد متن كوتاه اما مفيد
گوگل به تازگي اعلام كرده است كه مطالب كم حتي كمتر از 300 كلمه هم مي تواند در رتبه بندي يك وب سايت موثر باشد، شما با يك مقاله كوتاه مي توانيد به گوگل خود را اثبات كنيد، فقط كافيست كه از كلمات و جملاتي استفاده كنيد كه گوگل متوجه شود كه مقاله شما مرتبط با پايگاه شما و كلمات كليدي باشد.

منبع : روش هاي ايجاد محتواي جديد

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای سایت
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
ابزارک هاي وبلاگ
آمار بازدیدکنندگان